Kancelaria Prawna Lex Legis Group - bezpieczne kontrakty biznesowe

O nas | Kancelaria Prawna Lex Legis Group

Praktyczne podejście

Kancelaria Prawna Lex Legis Group świadczy efektywną i profesjonalną obsługę prawną, windykacyjną i finansową.

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne podejście oraz zaangażowanie  i wykorzystywane nowoczesne narzędzia to gwarancja szybkiego i skutecznego odzyskania należności, a także bezpiecznego zawierania nowych kontraktów biznesowych.

Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze i to właśnie dla nich nieustannie rozwijamy swój potencjał.

Elastyczność

Dynamiczny rozwój firmy w zakresie świadczonych usług pozwala nam wspierać każdego Klienta.

Wszelkie podejmowane przez nas działania są efektem indywidualnych i kompleksowych analiz dotyczących środowiska naszych Klientów. Elastyczność oraz wiedza zdobywana przez wiele lat pozwalają nam na osiąganie zamierzonych wyników na rzecz zarówno niewielkich przedsiębiorców, jak i spółek giełdowych praktycznie z każdej branży.

Specjalizujemy się w windykacji polubownej i sądowej, egzekucjach komorniczych oraz nabywaniu i sprzedaży wierzytelności powstałych w obrocie gospodarczym.

Innowacyjne rozwiązania

Skuteczne prowadzenie działań windykacyjnych i egzekucji należności, podobnie jak minimalizacja ryzyka nowych przedsiewzięć biznesowych, wymaga innowacyjnych rozwiązań informatycznych, wykorzystujących osiągnięcia nowoczesnych technologii. Stosujemy je zarówno w zarządzaniu wierzytelnościami, kontaktach z dłużnikiem, jak i do wewnątrzfirmowych pomiarów i analizy skuteczności.

Dostarczany kompleksowy wywiad gospodarczy umocnił naszą pozycję rynkową oraz zwiększył skuteczność działań egzekucyjnych.

Najwyższe standardy

Stosujemy najwyższe standardy obsługi windykacyjnej, z poszanowaniem praw dłużnika i na uczciwych zasadach. Dzięki temu dbamy o interesy wierzycieli, większość spraw rozwiązując na etapie negocjacji, oszczędzając czas i pieniądze naszych Klientów.
 

Szeroki obszar działania

Nasze biura znajdują się we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.
Jesteśmy jednak wszędzie tam, gdzie nasi Klienci nas potrzebują. Obsługujemy firmy i instytucje na terenie całej Polski oraz za granicą kraju.
Na życzenie Klienta uwzględniamy również obsługę zdalną.
 
Mamy wypracowane skuteczne metody dochodzenia należności na terenie całej Europy.
 

Potrzebujesz konsultacji?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy! Lub skontaktuj się z nami telefonicznie.