businesswoman-leader-modern-office-with-businesspeople-workin

Referencje | Kancelaria Prawna Lex Legis Group

Opinie o Lex Legis Group

Referencje i dobre opinie wystawione przez Klientów to nasz największy powód do dumy. 

Każdego dnia dokładamy starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dlatego opinie naszych Klientów są dla nas najcenniejsze. Dziękujemy!

Atlantic Building

Kancelaria Prawna Lex Legis Group - referencje - Atlantic Building

REFERENCJE

Niniejszym informujemy, że wpółpracujemy z Kancelarią Prawną Lex Legis Group we Wrocławiu w zakresie kompleksowej obsługi należności.

Od początku współpracy podejmowane działania windykacyjne były prowadzone profesjonalnie, rzetelnie oraz charakteryzowały się elastycznością w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań prawnych.

Współpracę tę cechuje zaangażowanie i wysokie kompetencje pracowników firmy windykacyjnej.

Jesteśmy zadowoleni ze świadczonyh usług przez Kancelarię Prawną Lex Legis Group i polecamy innym przedsiębiorstwom korzystanie z ich pomocy oraz usług na profesjonalnym i wysokim poziomie.

Ireneusz Wojciech Wiechecki

Atlantic Building

KPT Kowalski Group

REFERENCJE

Współpraca z Kancelarią Prawna Lex Legis Group świadczy, iż jest ona nowoczesną i profesjonalną firmą z branży windykacyjnej. Kontakt pomiędzy naszymi firmami odbywał się bez zastrzeżeń, a świadczone usługi wykonywane były fachowo i rzetelnie. Dzięki swojej skuteczności i dużym doświadczeniu przy rozwiązywaniu trudnych problemów firma zdobyła nasze zaufanie.

Oceniając przebieg przeprowadzonych działań windykacyjnych, możemy polecić Kancelarią Prawna Lex Legis Group jako kompetentnego, profesjonalnego i wiarygodnego partnera do współpracy

Monika Żak

KPT KOWALSKI Group

PPUH Tramex

REFERENCJE

Potwierdzamy, na podstawie dotychczasowej współpracy z Kancelarią Prawną Lex Legis Group, że jest to firma rzetelna i profesjonalna w wykonywaniu powierzonych zadań z zakresu windykacji wierzytelności.

Systematyczność, skrupulatność oraz wysoka skuteczność działań windykacyjnych, sprawiają, że z całą pewnością możemy zarekomendować usługi Kancelarii, jako doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw borykających się z nierzetelnymi kontrahentami.

Mirosław Kaczorowski

PPUH TRAMEX

KVS Dike Błocka

REFERENCJE

Współpraca z Kancelarią Prawną Lex Legis Group wynikła z potrzeby obsługi wierzytelności przez doświadczony zespół specjalistów. Dzięki Kancelarii Prawnej Lex Legis odzyskaliśmy w ciągu 4 dni należność z którą borykaliśmy się od 1,5 roku.

Oceniając przebieg przeprowadzonych działań windykacyjnych, zarówno polubownych, jak i sądowych możemy polecić Lex Legis Group jako kompetentnego, profesjonalnego i wiarygodnego partnera do współpracy.

Dike Błocka

KVS

MW SOLAR SP Z O.O.

REFERENCJE

Pragnę zarekomendować Kancelarie Lex Legis Group z którą współpracujemy, odponad roku jako rzetelnego i bezkonfliktowego partnera. Jesteśmy bardzozadowoleni z tej współpracy, ponieważ wykazali się wiarygodnością, rzetelnością i skutecznością w swoim działaniu wobec naszych dłużników.

Atutem Lex Legis Group jest solidność i profesjonalizm, a także indywidualne podejście do każdego zlecenia. Przy pomocy firmy Lex Legis Group odzyskaliśmy przedawnione należności wraz z odsetkami, których ściągniecie innymi drogami okazało się niemożliwe.

Pozytywnie oceniamy kwalifikacje windykatorów oraz ich zaangażowanie w sprawę.

Pragnę podkreślić że bylem informowany o wszelkich działaniach, a co za tym idzie mam pełen obraz sprawy przekazanej do windykacji.

W związku z powyższym mogę z pełnym przekonaniem polecić Kancelarie Lex Legis Group jako solidnego partnera w zakresie działań windykacyjnych.

WICEPREZES ZARZĄDU

Władysław Czernenko

DREWNOLIM S.C.

REFERENCJE

Zaświadczam, że Kancelaria Lex Legis Group, świadczyła dla mnie usługi windykacyjne.

Pieniądze udało się odzyskać w całości. Współpraca przebiegała sprawnie, obieg dokumentów był łatwy i szybki, dlatego z pewnością będę polecać Kancelarie Lex Legis Group każdemu, kto posiada nieopłacone faktury albo pieniądze do odzyskania z innego tytułu.     

Mariusz Woźniak

Grupa PST 

REFERENCJE

Pragniemy udzielić referencji Kancelarii Prawnej – Lex Legis Group z siedzibą przy ul. Księcia Witolda 49/15, 50-202 Wrocław, za działania windykacyjne. 

Kancelaria ta oferuje skuteczną windykację wykazując się dużą aktywnością w działaniu, pełnym zaangażowaniem oraz wysokim profesjonalizmem. Dotychczasowa współpraca pozwoliła nam na odzyskanie należności. Jest to partner godny zaufania, którego polecam innym klientom oczekującym rzetelnej obsługi i skutecznych działań. 

Grupa PST  Roman Jurkiewicz 

Robertus Robert Wieciech

Opinie lex legis group

LIST REFERENCYJNY

Niniejszych pragniemy poinformować, że Kancelaria Prawna Lex Legis Group z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi w zakresie odzyskiwania naszych wierzytelności na drodze polubownej.

Kancelaria Prawna Lex Legis Group wykazuje duży profesjonalizm w prowadzonych działaniach windykacyjnych, które w 3 dni doprowadziły do skutecznego odzyskania należności za świadczone przez nas usługi w ubiegłym rok.

Współpraca przebiega w sposób prawidłowy, windykacja jest prowadzona zgodnie z obowiązującymi regułami prawnymi.

Rekomendujemy i polecamy firmę Kancelaria Prawna Lex Legis Group do współpracy ze względu na wysoki poziom świadczonych usług oraz wysoką skuteczność.

Robertus Robert Wieciech

MARWIT S.A.

REFERENCJE

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Kancelarią Lex Legis Group. Firma realizuje dla nas usługi w zakresie dochodzenia należności na drodze polubownej oraz wskazuje należności, które należy pozyskać drogą sądową.

Kancelaria Lex Legis Group to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy służą pomocą na każdym etapie, wykazują się elastycznością, bogatą wiedzą i indywidualnym podejściem do naszych potrzeb. Mamy pewność, że zawsze możemy na nich liczyć.

Polecamy Kancelaria Lex Legis Group jako odpowiedzialnego partnera oferującego usługi na najwyższym poziomie.

Współpraca spełnia naszego oczekiwania i przynosi oczekiwane, zadowalające rezultaty.

PREZES ZARZĄDU

PP Clima Piotr Pąk

REFERENCJE

Niniejszym polecam współpracę z Kancelarią Lex Legis Group zleciłam do windykacji sprawę mojego dłużnika, który nie płacił faktury od 1,5 roku. Kancelarią Lex Legis Group odzyskała całą kwotę w niemal tydzień od zlecenia.

Przekazałem do Kancelarii Lex Legis Group sprawę mojego dłużnika na kwotę około 40. 000,00 zł. Potwierdzam, że udało im się wyegzekwować całą należność w tydzień od dnia zlecenia, mimo tego, że ja sam wielokrotnie, bez skutku próbowałem samodzielnie odzyskać te środki.

Jestem zadowolony ze współpracy i z pełną stanowczością mogę zarekomendować Kancelarie Lex Legis Group z Wrocławia jako rzetelnego kontrahenta, który wywiązuje się z ustaleń i przede wszystkim posiada skuteczność w windykacji długów.

 

 

Piotr Pąk

WIART Sp z.o.o.

LIST REFERENCYJNY

W imieniu firmy WIART Sp z.o.o. mam przyjemność poinformować Państwa, że współpracujemy i korzystaliśmy z usług Kancelarii Prawnej Lex Legis Group we Wrocławiu w zakresie windykacji wierzytelności.

Firma LEX wykazuje dużą aktywność i skuteczność w odzyskiwaniu długów. Jednocześnie pragnę zaznaczyć, iż działania podejmowane wobec naszych dłużników są w pełni profesjonalne i odpowiadają standardom prawnym obowiązującym na rynku.

W związku z tym polecam firmę Kancelarie Prawną Lex Legis Group jako solidnego partnera do współpracy związanej z windykacją wierzytelności.

 

 

Ivan Bruhanov

Potrzebujesz konsultacji?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy! Lub skontaktuj się z nami telefonicznie poniżej.