businesswoman-leader-modern-office-with-businesspeople-workin

Referencje | Kancelaria Prawna Lex Legis Group

Opinie o Lex Legis Group

Referencje i dobre opinie wystawione przez Klientów to nasz największy powód do dumy. 

Każdego dnia dokładamy starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dlatego opinie naszych Klientów są dla nas najcenniejsze. Dziękujemy!

Atlantic Building

Kancelaria Prawna Lex Legis Group - referencje - Atlantic Building

Niniejszym informujemy, że wpółpracujemy z Kancelarią Prawną Lex Legis Group we Wrocławiu w zakresie kompleksowej obsługi należności.

Od początku współpracy podejmowane działania windykacyjne były prowadzone profesjonalnie, rzetelnie oraz charakteryzowały się elastycznością w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań prawnych.

Współpracę tę cechuje zaangażowanie i wysokie kompetencje pracowników firmy windykacyjnej.

Jesteśmy zadowoleni ze świadczonyh usług przez Kancelarię Prawną Lex Legis Group i polecamy innym przedsiębiorstwom korzystanie z ich pomocy oraz usług na profesjonalnym i wysokim poziomie.

Ireneusz Wojciech Wiechecki

Atlantic Building

KPT Kowalski Group

Współpraca z Kancelarią Prawna Lex Legis Group świadczy, iż jest ona nowoczesną i profesjonalną firmą z branży windykacyjnej. Kontakt pomiędzy naszymi firmami odbywał się bez zastrzeżeń, a świadczone usługi wykonywane były fachowo i rzetelnie. Dzięki swojej skuteczności i dużym doświadczeniu przy rozwiązywaniu trudnych problemów firma zdobyła nasze zaufanie.

Oceniając przebieg przeprowadzonych działań windykacyjnych, możemy polecić Kancelarią Prawna Lex Legis Group jako kompetentnego, profesjonalnego i wiarygodnego partnera do współpracy

Monika Żak

KPT KOWALSKI Group

PPUH Tramex

Potwierdzamy, na podstawie dotychczasowej współpracy z Kancelarią Prawną Lex Legis Group, że jest to firma rzetelna i profesjonalna w wykonywaniu powierzonych zadań z zakresu windykacji wierzytelności.

Systematyczność, skrupulatność oraz wysoka skuteczność działań windykacyjnych, sprawiają, że z całą pewnością możemy zarekomendować usługi Kancelarii, jako doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw borykających się z nierzetelnymi kontrahentami.

Mirosław Kaczorowski

PPUH TRAMEX

KVS Dike Błocka

 

Współpraca z Kancelarią Prawną Lex Legis Group wynikła z potrzeby obsługi wierzytelności przez doświadczony zespół specjalistów. Dzięki Kancelarii Prawnej Lex Legis odzyskaliśmy w ciągu 4 dni należność z którą borykaliśmy się od 1,5 roku.

Oceniając przebieg przeprowadzonych działań windykacyjnych, zarówno polubownych, jak i sądowych możemy polecić Lex Legis Group jako kompetentnego, profesjonalnego i wiarygodnego partnera do współpracy.

Dike Błocka

KVS

MW SOLAR SP Z O.O.

Pragnę zarekomendować Kancelarie Lex Legis Group z którą współpracujemy, odponad roku jako rzetelnego i bezkonfliktowego partnera. Jesteśmy bardzozadowoleni z tej współpracy, ponieważ wykazali się wiarygodnością, rzetelnością i skutecznością w swoim działaniu wobec naszych dłużników.

Atutem Lex Legis Group jest solidność i profesjonalizm, a także indywidualne podejście do każdego zlecenia. Przy pomocy firmy Lex Legis Group odzyskaliśmy przedawnione należności wraz z odsetkami, których ściągniecie innymi drogami okazało się niemożliwe.

Pozytywnie oceniamy kwalifikacje windykatorów oraz ich zaangażowanie w sprawę.

Pragnę podkreślić że bylem informowany o wszelkich działaniach, a co za tym idzie mam pełen obraz sprawy przekazanej do windykacji.

W związku z powyższym mogę z pełnym przekonaniem polecić Kancelarie Lex Legis Group jako solidnego partnera w zakresie działań windykacyjnych.

WICEPREZES ZARZĄDU

Władysław Czernenko

DREWNOLIM S.C.

Zaświadczam, że Kancelaria Lex Legis Group, świadczyła dla mnie usługi windykacyjne.

Pieniądze udało się odzyskać w całości. Współpraca przebiegała sprawnie, obieg dokumentów był łatwy i szybki, dlatego z pewnością będę polecać Kancelarie Lex Legis Group każdemu, kto posiada nieopłacone faktury albo pieniądze do odzyskania z innego tytułu.     

Mariusz Woźniak

Potrzebujesz konsultacji?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy! Lub skontaktuj się z nami telefonicznie poniżej.

Zadzwoń teraz