Windykacja i skup długów katowice

Windykacja Katowice| Kancelaria Lex Legis Group

Poszukujesz firmy windykacyjnej, która zajmie się odzyskiwaniem długów na terenie Katowic i okolic? Dobrze trafiłeś – nasze działania prowadzimy nie tylko w Katowicach i na Śląsku, ale również na terenie całego kraju.  Kancelaria windykacyjna Katowice oferuje naszym klientom usługi w zakresie windykacji bezpośredniej, prowadzenia negocjacji polubownych z dłużnikiem, mediacji, prowadzenie spraw sądowych i egzekucyjnych, szukania majątku dłużnika, a następnie zabezpieczenie na nim roszczeń wierzyciela, zbieranie materiału dowodowego w postępowaniach karnych przeciw dłużnikowi. Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy.

 

Co robi windykator?

Windykator po pierwsze wysyła wezwania do zapłaty, jeśli natomiast spłata długo nie może zostać zrealizowana od razu, to dąży wówczas do znalezienia korzystnego rozwiązania. Za pomyślne zakończenie procedury polubownej windykacji należności uznajemy takie, które skutkuje uzyskaniem od dłużnika deklaracji spłaty zadłużenia.

 

Jakie są koszty?

Przy zlecaniu nam spraw nie ponosicie Państwo żadnych kosztów. W zamian możecie się spodziewać podjęcia szybkich kroków zmierzających do odzyskania należności wraz z odsetkami. Skuteczność naszego działania oparta jest na wypracowanych procedurach oraz doświadczeniu, jakie zdobyliśmy podczas wieloletniej działalności w branży windykacyjnej. Windykacja Katowice to zespół doświadczonych pracowników, co sprawia, iż nasza skuteczność jest bardzo wysoka – mogą to potwierdzić klienci korzystający stale z usług naszego biura windykacyjnego.

Co nas wyróżnia?

Najlepsza firma windykacyjna Katowice pomaga przedsiębiorcom z Katowic i innych miast w kraju czy za granicą odzyskać pieniądze z niezapłaconych faktur w jak najkrótszym czasie – ściągamy zarówno pojedyncze faktury, jak i masowe ilości należności. Zapewniamy również pomoc prawną i doradztwo. Wszystkie sprawy przeprowadzamy polubownie oraz zgodnie z zasadami etyki, najwyższymi standardami oraz oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem.

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przybliżymy warunki współpracy. Do kontaktu zachęcamy osoby prywatne oraz przedsiębiorców z Katowic, Śląska, a także okolicznych miejscowości.

 

Nie masz czasu czekać ?

Sprzedaj długi i pozbądź sie problemu !

Potrzebujesz konsultacji?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy! Lub skontaktuj się z nami telefonicznie.